Туристическое агентство "Podillia Travel"

Туристическое агентство "Podillia Travel" в Виннице

Характерною ознакою сьогоденної дійсності для України є постійно зростаюче  поширення  духовності, повернення до християнських цінностей та православного способу життя.

З кожним днем все більше українців повертається під Божу опіку, ввіряючи йому свою долю і звіряючи свої життєві будні із заповідями Божими та християнськими моральними установами. В зв’язку з цим збільшується інтерес до історії християнства, його першоджерел та святинь.

Вінничина не є регіоном масової чи тотальної християнської віри, як, наприклад, в деяких  західних регіонах країни, проте загальна тенденція присутня і на її теренах.

Туристическое агентство "Podillia Travel" в Виннице

До цього часу вінничани та мешканці сусідніх областей, бажаючі прийняти участь в зарубіжних паломницьких поїздках, користувались послугами Одеських та Київських туроператорів. Саме з цих міст здійснювались відправлення паломницьких груп зарубіж, що не завжди було зручним для мешканців центральних регіонів України.

Враховуючи географічне розташування Вінниці, наявність міжнародного аеропорту, туристичний оператор «Поділля-Тревел» створив в своєму складі регіональний паломницький центр, який може задовільнити паломницькі прагнення мешканців Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Тернопольської, Черкаської та інших областей.

Компанією укладені угоди з провідними туристичними фірмами Ізраїлю, Греції, Грузії, Італії та Кіпру, які мають багаторічний досвід діяльності в цій галузі та відповідний кадровий потенціал для якісного проведення паломницьких  турів.

Паломницька діяльність компанії  «Поділля-Тревел» на території Вінницької області отримала благословення Метрополита Вінницького і Могилів-Подільського Сімеона та Архиєпископа Тульчинського і Брацлавського Іонафана.

Туроператор «Поділля-Тревел» запрошує до співпраці єпархії та туристичні фірми центральних регіонів України. Працюючи разом ми будемо сприяти посиленню віри в Бога, зростанню християнської моралі та духовності!

Контакты:

м. Вінниця

вул. Пушкіна, 6

тел. (0432) 67-05-80

тел. (0432) 35-90-76

моб. (067) 503-47-74