Основні країни-виробники кави

Предыдущая запись

Отдых в Евпатории

Следующая запись

Новый год в Подмосковье 2017

Основні країни-виробники кави

Основні країни-виробники кави

Бенджамін Франклін, видатний американський політичний діяч, письменник і журналіст, якось сказав: «Той, хто може відпочити, перевершує того, хто може брати міста». І дійсно, кожен з нас відчував прилив сил і готовність здійснювати щось грандіозне після того, як відпочив і розслабився. Власне кажучи, це в черговий раз підкреслює важливість такого заходу, як відпочинок. Про нього ми з Вами і поговоримо.

Якщо Ви бажаєте побувати в країнах з найкращими кавовими плантаціями в світі, то дана стаття саме для Вас. Для більшості кавоманів зовсім не секрет, що кава вирощується в величезній кількості країн, але які з них є головними виробниками кави знають зовсім небагато.

Основні країни-виробники кави

Завдяки тому, що клімат, склад ґрунтів, висота над рівнем моря і технології вирощування відрізняються, один і той самий сорт кави, в залежності від того в якій країні він був вирощений володіє різним смаком і ароматом. 

У Південній Америці зосереджені основні світові виробники кави і на даний момент ці країни виробляють понад 50% кави в світі. В основному всі ці країни орієнтовані на виробництво арабіки, яка є однією з найбільш дешевих і популярних у світі сортів кави. Пальму першості у всьому світі, вже більше ста років, займає Бразилія. Можна з упевненістю говорити, що практично будь-яка людина, яка п'є каву, куштувала напої виробництва Бразилії.

У багатьох районів Африки є давня історія виробництва кави. Ароматны африканські суміші стали надзвичайно популярними серед споживачів і можуть бути придбані в багатьох компаніях, які готують та продають каву. Сьогодні мільйони африканців залежать від промисловості кави і їх засоби до існування багато в чому залежать від урожайності кави і можливості продати її.

Основні країни-виробники кави

Майже всі країни Африки, розташовані в тропічному поясі вирощують каву. Кавова Африка налічує понад 30 країн виробників кави, найбільш елітні сорти вирощуються на плантаціях Ефіопії, Східної Африки, Кенії, Бурунді, Зімбабве, Танзанії, Замбії.